Do darmowej dostawy brakuje Ci 149,00 zł

Jak pakujemy Wasze zamówienia - opakowania przyjazne ekologii

W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się dbanie o środowisko naturalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w procesie pakowania zamówień. Nasze opakowania są przyjazne dla środowiska, a ilość plastiku minimalizujemy do niezbędnego minimum. Dzięki temu możemy zapewnić Wam bezpieczne i ekologiczne dostawy. W tym artykule opiszemy dokładnie, jak pakujemy Wasze zamówienia i jakie materiały stosujemy.

Jak pakujemy wasze zamówienia - opakowania przyjazne ekologii:

Opakowania z papieru i tektury

Aby minimalizować ilość plastiku, używamy opakowań z papieru i tektury. Są one łatwe do rozłożenia i poddawania recyklingowi. Ponadto, papier jest materiałem biodegradowalnym, co oznacza, że nie zanieczyszcza środowiska przez wiele lat.

Opakowania tekturoweKoperty tekturowe

Wypełniacze z papieru

Aby zabezpieczyć Wasze zamówienia podczas transportu, stosujemy wypełniacze z papieru. Są one nie tylko ekologiczne, ale także skuteczne w amortyzowaniu wstrząsów i uderzeń. W ten sposób minimalizujemy ryzyko uszkodzenia produktów w trakcie transportu.

Wypełniacz papierowywypełniacz kartonowy

Minimalizowanie ilości plastiku

Nie da się całkowicie wyeliminować plastiku z procesu pakowania, ale staramy się go stosować tylko w niezbędnej ilości. Na przykład, używamy folii bąbelkowej tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Dzięki temu minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko.

FAQs:

  1. Czy Wasze opakowania są w pełni biodegradowalne?

Tak, nasze opakowania są wykonane z materiałów biodegradowalnych i nadają się do poddania recyklingowi.

  1. Jak minimalizujecie ilość plastiku w procesie pakowania?

Sami nie wprowadzamy nowego plastiku na rynek, jeżeli w Waszej paczce znajduje się jakiś plastik został on do nas dostarczony np. podczas dostawy towaru.

  1. Czy Wasze opakowania są trwałe?

Tak, nasze opakowania są solidne i trwałe, co zapewnia skuteczną ochronę zawartości podczas transportu.

  1. Co robicie, aby chronić środowisko?

Staramy się działać w sposób przyjazny dla środowiska, minimalizując ilość plastiku, który jest używany w procesie pakowania. Ponadto, wykorzystujemy materiały biodegradowalne i dbamy o to, aby wszystkie nasze opakowania były poddawane recyklingowi.

 

Jak widzicie, staramy się działać w sposób przyjazny dla środowiska i minimalizować ilość plastiku, który jest używany w procesie pakowania. Nasze opakowania są wykonane z materiałów biodegradowalnych i nadają się do poddania recyklingowi. Dzięki temu możemy zapewnić Wam bezpieczne i ekologiczne dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium