Do darmowej dostawy brakuje Ci 99,00 zł

Blog

Czym się kierować przy wyborze gryzaka dla niemowlęcia?
niemowlak z gryzakiem

Wybór odpowiednich akcesoriów dla niemowląt, takich jak gryzaki, jest kluczowym elementem dbania o zdrowie i rozwój malucha. Gryzaki pełnią nie tylko funkcję łagodzenia dolegliwości związanych z ząbkowaniem, ale także wspierają rozwijające się zdolności sensoryczne dziecka. W tym artykule przyjrzymy się, na co zwracać uwagę przy wyborze gryzaka dla niemowlęcia, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i satysfakcję z korzystania z tego akcesorium.

czytaj całość »
TOP 5 zabawek dla czterolatka
matka z dzieckiem i książką

Wybór pomysłowych i dostosowanych do wieku zabawek może przyczynić się nie tylko do satysfakcji malucha, ale także wspierać jego rozwój na wielu płaszczyznach. Poniżej przedstawiamy pięć pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawki dla czterolatków.

czytaj całość »
Książeczki dedykowane najmłodszym z przesuwanymi okienkami

Interaktywność to wielka siła w kontekście edukacji i rozwoju podstawowych umiejętności kognitywnych i sensorycznych u malucha. Klasyczne materiały dydaktyczne — czyli takie, gdzie informacje przyswajane są biernie — są dalece mniej skuteczne niż artykuły umożliwiające chociażby najmniejsze zaangażowanie dziecka. Taką formą nauki podstawowych nazw przedmiotów, zwierzątek czy też pojazdów są chociażby książeczki z przesuwanymi okienkami. Poniżej podpowiadamy, dlaczego warto, by znalazły się pokoju każdego brzdąca.

czytaj całość »
Na czym polega metoda Montessori i jak ważne są zmysły dla dziecka

Wszechstronny rozwój dziecka na wczesnym etapie życia wymaga zapewnienia mu odpowiednich bodźców. W modelu dydaktycznym opracowanym przez Marię Montessori pierwszoplanową rolę odgrywają zmysły. Filozofia ta zakłada, że to z ich pomocą dziecko poznaje świat, a tym samym powinny one odgrywać kluczową rolę w jego rozwoju. Dodajmy również, że chodzi tutaj o rozwój wszechstronny, który angażuje wszystkie zdolności sensoryczne w komfortowym i bezpiecznym środowisku. Przekonajmy się zatem, na czym polega metoda Montessori.

czytaj całość »
Jak pakujemy Wasze zamówienia - opakowania przyjazne ekologii

W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się dbanie o środowisko naturalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany w procesie pakowania zamówień. Nasze opakowania są przyjazne dla środowiska, a ilość plastiku minimalizujemy do niezbędnego minimum. Dzięki temu możemy zapewnić Wam bezpieczne i ekologiczne dostawy. W tym artykule opiszemy dokładnie, jak pakujemy Wasze zamówienia i jakie materiały stosujemy.

czytaj całość »
Cudowne przytulanki ThreadBear
Cudowne przytulanki ThreadBear

Urocza przytulanka wykonana z delikatnej bawełny może towarzyszyć Twojemu maleństwu już od chwili narodzin. Zapakowana w ozdobne pudełko idealnie sprawdzi się na prezent 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium